פרופיל החברה

רפיד – צוות מומחים מנוסה שעובד עבורכם

חברת רפיד ניסור בטון מספקת שירות מסור של ניסור בטון וכן קידוח בטון עבור לקוחות עסקיים ופרטיים זה שנים רבות. מייסד החברה הוא פיליפ בלוקה, בעל ניסיון בתחום של מעל 20 שנה. עוד משנת 1997 חברת רפיד ניסור בטון בנתה לה מוניטין של חברה מקצועית, יסודית, אמינה והוגנת.

צוות מנוסה ומקצועי

חברת רפיד כוללת צוות מסור, מנוסה ומקצועי של אנשי מקצוע מעולים שיבצעו עבורכם ניסור בטון, קידוח בטון, ביקוע סלע והריסת מבנים. אנו מנוסים וערוכים לבצע עבורכם מגוון סוגים של פרויקטים בתחומים אלה. אנו ערוכים לטפל בפרויקטים גדולים ומורכבים אך אנו נותנים חשיבות רבה גם לפרויקטים קטנים של ניסור בטון או קידוח בטון. תוכלו לקבל מאיתנו גם שירות מיוחד עבור פרויקטים דחופים שצריכים להיות מוכנים בהתראה קצרה או בזמן קצר.

מגוון גדול של פרויקטים

כדי לסבר את האוזן, ניתן למנות חלק מהפרויקטים שאנו מבצעים באופן יום יומי. אנו מנוסים בניסור בטון, קידוח ופריצת דרכים, ביקוע סלע, ניסור או קידוח של קירות ושל מבנים נוספים. אנו מבצעים גם קידוחי עומק, קידוחי יסודות, הריסת מבני בטון, או חלקי בטון, והריסת מבנים בכל היקף וגודל.

שאיפה לביצוע מושלם

העדיפות העליונה שלנו היא שביעות רצונם של לקוחותינו. אנו וכל אנשי הצוות שלנו שואפים לביצוע מושלם של הפרויקטים שלנו. ביצוע מושלם בעינינו הוא ביצוע נכון לפרטי הפרטים של הפרויקט, עבודה מקצועית, בעלת גימור נאה ועמידה קפדנית בלוחות זמנים. אנו עומדים ואף עוברים את הסטנדרטים המקצועיים בתחום וזאת על ידי צוות מיומן שעובר הכשרות עדכניות כל העת ומשתמש בציוד התקין והמודרני ביותר שיש.

צוות של מומחים בתחומם

העובדים שלנו הם מומחים כל אחד בתחומו. יש לנו מומחים של ניסור בטון ומומחים של קידוח בטון, וכן מומחים של הריסת מבנים ושל ביקוע סלעים. ניסור בטון בטכניקת יהלום, בה אנחנו בעלי נסיון עשיר, יוצרת ניסור מדויק, נקי ומקצועי. אם אתם מחפשים אנשי מקצוע מצוינים ומסורים, אשר עובדים עם ציוד איכותי ומתקדם, חברת רפיד היא הכתובת עבורכם.

עבודה איכותית

אל תתפשרו על פחות. חברת רפיד נותנת לכם שירות מעולה. אנו נבצע עבורכם ניסור בטון נקי ומדויק גם כאשר מדובר בבטון קשה. נוכל לנסר כל צורה בבטון לפי רצונכם ודרישותיכם. המסורים והמקדחים שלנו, מסורי ומקדחי יהלום, יכולים לנסר סוגים רבים של בטון ובתוך כך ניסור קירות, ניסור תקרות, ניסור רצפות, ניסור אספלט, ניסור סלעים ועוד.

התאמת ציוד נכונה לפרויקט

אנשי הצוות שלנו עברו הדרכות מקצועיות רבות והם יודעים להתאים ציוד נכון ומתאים עבור כל עבודה של ניסור, קידוח או הריסת מבנים. אנו יכולים לנסר עבורכם בבטון דלתות או חלונות – והכול בביצוע נקי ומדויק. אנו גם מבצעים עבודות ניסור בטון בעומק של יסודות או רצפות או מרתפים. חשוב וחכם להתייעץ איתנו ברפיד לגבי כל פרויקט של ניסור בטון או קידוח בטון שאתם זקוקים לו.

צרו איתנו קשר דרך האתר או בטלפון 050-3281825. אנו נשמח לתרום מהידע שלנו, לייעץ לכם, לסייע לכם ולכוון אתכם בכל דרך אפשרית.

כתיבת תגובה

כתובת המייל תשאר חסויה שדות נדרשים מסומנים ב *

ניתן להשתמש בתגיות HTML אלו: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

נקוי טופסשליחה