כל אחד זקוק מדי פעם לבצע מלאכות פשוטות או תיקונים קטנים במסגרת תחזוקת הבית. פטיש, מסמרים, ברגים ומברגים הם כלי עבודה חשמליים שחובה להחזיק בבית בדיוק למצבים בהם לפתע נצטרך לעשות תיקון כזה או אחר. חשוב לבדוק שכלי העבודה שבידינו הם בטיחותיים ועשויים מחומרים טובים, במיוחד כאשר מדובר על כלי עבודה חשמלי כמו מברגה או מקדחה. על אחת כמה וכמה הדבר נכון כאשר מדובר בכלי עבודה לשימוש מקצועי.

 

במיוחד לשימוש מקצועי- לא להתפשר על האיכות

כאשר מדובר על שימוש בכלי עבודה למטרה מקצועית, חשוב עוד יותר לשים דגש על האיכות ולרכוש מוצרים רק מחברות אמינות ובעלות מוניטין בתחום כמו פלקס או לייסטר המייצרת כלי עבודה מהפשוטים ועד למורכבים ביותר כדוגמת מכונות הפועלות על בסיס הידראוליקה . כשמדובר על שימוש מקצועי, הכלי נמצא בפעולה באופן אינטנסיבי, הרבה יותר מאשר כלי הנמצא בשימוש הביתי ומוצא אחת למספר שבועות ואפילו חודשים מארגז הכלים. לכן, שחיקת הכלי תהיה מהירה יותר והוא יהיה מועד לשבירות וקלקולים. אין ספק כי אף נגר לא ירצה שהמסור החשמלי ישבר בעת הניסור ואף פועל בניין לא ירצה לראות את מערבל הבטון או הצבע שובקים חיים באמצע העבודה. לכן, כאן אסור להתפשר, לקנות מכשירי עבודה רק מהחברות הטובות ביותר. גם אם מדובר על תשלום גבוה יותר בעת הקניה, הוא ישתלם לטווח ארוך.

 

איכות המכשירים- חלק מעבודה מקצועית ושירות ללקוח

בניגוד לשימוש ביתי במכשירים, בעל מקצוע אינו מתקן קלקולים ושבירות שנוצרו בביתו. הוא עושה זאת עבור לקוחות אשר ביקשו את שירותיו והוא מחוייב לתת להם שירות אמין ויעיל. זאת על מנת לשמור על המוניטין שבנה לעצמו כבעל מקצוע או בכדי לבנות את המוניטין החשוב כ"כ להצלחתו בקריירה. חברות רציניות כמו הוסקות בכלי עבודה חשמליים  מוציאות מפס הייצור רק כלי עבודה שנבדקו היטב ונמצאו כמבצעים את עבודתם באופן מדוייק ומהיר. הם יהיו כלי עזר נאמן לבעל המקצוע. איכות השירות שנותן בעל המקצוע תלויה הן במיומנות שלו כבעל מקצוע אך לא פחות מכך באיכות המכשירים עימם הוא בוחר לעבוד.

 

איכות היא בטיחות

נקודה נוספת וחשובה היא בטיחות העבודה במכשיר. במיוחד כשמדובר במכשירים כבדים כמו מערבלי בטון, משחזות, מלטשות, כלים לריתוך ועוד מכשירים בעלי עוצמה חזקה בטיחות העבודה בהם היא חשובה מאין כמוה. ידית רופפת, בורג רופף, חלקים שאינם מחוברים היטב או מנגנון שחוק יכולים לגרום לתאונה ולאסון. אין ספק שבתור בעלי מקצוע אחראים ללקוחותיכם, לעובדיכם ולעצמכם לא תקחו את הסיכון ותבחרו בטוב ביותר.